Doručujeme i v tomto těžkém období. Uděláme maximum pro doručení vašich zásilek. #spolecnetozvladneme

5 tipů jak na zelený detox

Bio4Body_carousel_22

Nečekejte na jaro a začnete s námi už teď! Čím dřív, tím líp, věřte nám.

Vánoce i oslavy Nového roku jsou ty tam, společně s přejídáním a pití alkoholu. Týdenní dovolená za námi, ale vy se stále cítíte unaveni a potřebovali byste minimálně ještě týden volna navíc?


A co taková novoroční předsevzetí?

Kdo z Vás má na svém seznamu, skvělou kondici, nějaká ta kila dolů či zdravé stravování?

Pusťte se s námi do detoxikace organismu! Nečekejte žádné drastické způsoby ani diety, na ty nás moc neužije. Vybrali jsme pro Vás 5 pomocníků, díky kterým bude detox hračkou a společně tak dosáhneme pozitivních účinků.

Výsledkem pak bude odpočaté a uvolněné já, nabité energií s chutí zdolávat nejrůznější nástrahy každodenních povinností.

Můžeme začít ????

 

  1. CHLORELLA

Jednobuněčná zelená řasa, představuje jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, bílkovin, minerálů aminokyselin, chlorofylu a dalších vzácných látek. Jedná se o čistě přírodní produkt. Používá se 6–12 tablet 2x denně 10-15 minut před jídlem.

1247_2

 

  1. SPIRULINA

Sladkovodní sinice, obsahující velké množství proteinů a potřebných živin. Vaše tělo tak bude nejen vyživené, ale i posílené. Spirulina je označována také jako modrozelená řasa, která je zdrojem chlorofylu, beta karotenu, vitamínů a minerálních látek. Používají se 2–4 tablety 3x denně před jídlem.

 1800_2

  1. JEČMEN

Prášek obsahující celou škálu vitamínů, biotinu, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou a cholin. Doporučuje se se užívat současně a dlouhodobě s Chlorellou či Spirulinou. Užívá se 1 čajová lžička rozmíchaná ve sklenici s 2dl vody. Místo vody můžete klidně použít i oblíbený džus. Nápoj se pije na lačný žaludek, nejlépe ráno.

1457_2

  1. MATCHA ČAJ

Kvalitní, tmavě zelený prášek, plný aminokyselin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Lze ho použít jak v teplé, tak studené kuchyni. Příprava Matcha čaje je velmi jednoduchá. Stačí zalít 1 čajovou lžičku prášku 200 ml 80 °C vody.

4001  3951

 

  1. CITRONOVÁ TRÁVA

Lemongrass - citronová tráva a čaj z ní pochází z Thajska. Jde o lahodný, osvěžující nápojjemnou vůní a lahodnou chutí. Je známý svými antioxidačními, antiseptickými, antibakteriálními, protizánětlivými a blahodárnými účinky. Zamezuje množení plísní, virů a bakterií. Podporuje funkci vnitřních orgánů, trávícího traktu, žaludku, střev a jater. Používá se 1 polévková lžíce citronové trávy a nechá se přejít varem (max. 3 minuty) do 1 litru vody.

 2361

Ptáte se proč?

Jednoduše proto, že zdraví máme jen jedno a málokdo na to myslí. Dobrovolně procházíme stresem v honbě za skvělými výsledky a osobními úspěchy, často celé dny trávíme na kancelářské židli nebo u televize. Své tělo neposloucháme, ani když už opravu volá o pomoc.

V rámci očisty zbavíte organismus všech nežádoucích toxických látek, parazitů, bakterií i plísní. Nastartujete metabolismus a dodáte tělu potřebné živiny, vitamíny a látky, které vás udrží v kondici.                                                                                                                  

Vaše Bio4Body :)

Další přípravky pro detoxikaci naleznete ZDE!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.