Kokosové misky ze skořápek

BIO4BODY kokosové misky

Není žádnou novinkou, že každý z nás svým chováním i jednáním ovlivňuje své okolí -  rodinu, kamarády, přírodu a v končeném důsledku celou naši planetu. Každý náš čin se počítá a na každém našem rozhodnutí záleží a vše se také od něj odvíjí. Myslíte si, že vy sami svým chováním nic změnit nemůžete? Opak je pravdou! My všichni ovlivňujeme veškeré dění kolem nás, a pokud změny chceme vidět i u ostatních, staňme se pro ně příkladem!


Určitě se všichni shodneme, že příroda a s ní spojena myšlenka ochrany životního prostředí je nedílnou součástí našich životů. Záleží nám na ni a máme snahu se o ni starat -  což je i důvodem, proč jsme si pro vás přichystali novinku v podobě kokosových misek!

1020c355-816f-4488-8970-186e6d58ed24

Kokosové misky, které u nás máte možnost zakoupit v různých provedeních, a jejich výroba, jsou v harmonii s ochranou životního prostředí. Všechny misky jsou vyráběny a vznikají ve Vietnamu z kokosových ořechů, které se denně využívají v potravinářském průmyslu. Po využití kokosových ořechů jejich skořápky obvykle končí jako ohromné množství odpadu, které je vždy spalováno. Důležité je slovo obvykle, protože skořápky jako odpad končit nemusí, neboť se z nich stávají nádherné, designové a především originální kokosové misky.

d12b9bd8-53f7-4956-a2be-3b670bec9614

Každá jednotlivá miska je ručně vyráběna místními pracovníky, tudíž nejen ovlivňujeme a ochraňujeme životní prostředí, ale taktéž zároveň přispíváme ke zlepšení ekonomické situace místních. Naše misky jsou stoprocentně přírodní a ekologické, a co je důležité, při jejich výrobě se nepoužívají žádné toxické látky – všechny produkty jsou zpravidla ošetřované a leštěné kvalitním kokosovým olejem, a proto jsou výrobky zdravotně nezávadné.

2019-01-20

Kokosové misky jsou vhodné pro servírování studených pokrmů, či pokrmů při pokojové teplotě. Dopřát si v nich můžete různé variace bohatých, zdravých snídaní (od ovesných kaší po rýžové, kakaové, ovocné a mnohé další), svačin kupříkladu v podobě zdravé ovocné zmrzliny či sorbetu, obědů i večeří třeba v různých podobách Buddha Bowls. Každá miska je skutečný a především zaručený originál, který stoprocentně nikdo jiný, kromě právě vás, mít doma nebude!

955d5d62-337f-4dfc-a7a5-f43b10215705


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.