Doručujeme i v tomto těžkém období. Uděláme maximum pro doručení vašich zásilek. #spolecnetozvladneme

Krásná i bez chemie!

facebook-cover_01

Tak schválně, kolik kosmetických lahviček vám leží doma na poličce, o kterých nemáte ani potuchy, z čeho jsou vyrobeny nebo co všechno obsahují? A když už tu lahvičku otočíte, kolik z těch produktů v sobě obsahuje, škodlivé, syntetické látky, jako jsou minerální oleje, parfémy, konzervační látky nebo emulgátory?


Dost možná si kladete otázku, proč přejít na přírodní kosmetiku, když jste s tou svoji tolik spokojená?

Co kdybychom se na chvíli zastavili od toho hektického způsobu života, a začali myslet trochu víc na sebe – na své zdraví! Důvodů, proč používat přírodní kosmetiku, je nespočet.

Tak třeba - víte, že:

  • to, co nanesete na pokožku, nakonec skončí ve vašem těle zhruba do 7 minut!
  • přírodní kosmetika pomáhá na většinu kožních problémů a nedráždí pokožku!
  • EKO kosmetika nezatěžuje životní prostředí!
  • látka, která přímo způsobuje vznik vrásek a může za to, že pleť rychleji stárne, se vyskytuje v mnoha protivráskových krémech?

 

Shrnuli jsme pro Vás 4 základní a nejdůležitější důvody, proč dát sbohem chemii a přivítat u vás doma přírodní produkty.

  1. Méně znamená více

A u pokožky to platí dvojnásob. Přechod na přírodní kosmetiku, je tak trochu vytvoření minimalismu ve vaší koupelně. Méně produktů, ale za to více vitamínů, hydratace a těch správných a potřebných látek pro vaše tělo i pleť.

  1. Přestaňme škodit svému organismu

Používáte-li konzervační kosmetiku, lze předpokládat, že obsahuje spousty syntetických látek, které lidské tělo nedokáže odbourat, a proto v těle zůstávají. Některé tyto látky dokonce mohou způsobovat astma, poškození nervového systému nebo dokonce Alzheimeorvu chorobu.

  1. Ověřené ingredience

Lidské tělo nedokáže zpracovat syntetické látky, které jsou pro něj škodlivé a nepřirozené, proto některé tyto látky nejsou vylučovány a zůstávají ve vašem těle, kde se usazují. Konvenční kosmetické společnosti sice garantují, že daný výrobek je dermatologicky testovaný, pravdou ale je, že není prověřený dlouhodobějším a několikaletým pozorováním.

Naopak je tomu u složení přírodní kosmetiky, která je bohatá na příznivě působící přírodní složky, jako jsou přírodní oleje, tuky, které jsou osvědčeny po dlouhé generace, a tělo si s nimi dokáže poradit.

  1. Chraňme životní prostředí

Certifikovaná přírodní kosmetika v sobě obsahuje mnoho přínosů k udržitelnosti. Ingredience jsou pěstovány v ekozemědělství, je balena do ekologických a nezávadných obalů a to nejlepší, není testovaná na zvířatech.

Takže, pokud vám alespoň trochu záleží na vašem zdraví a není to pro vás jen pojem, myslete trochu víc na to, co svému tělu dopřáváte.

 

Kdy jindy začít, než právě teď.

Vaše Bio4Body :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.