Omlouváme se za komplikace. Nyní máme pozastavené objednávky. Stěhujeme sklad! A budeme mít pro vás novinky. Vydržte! Děkujeme za pochopení :)

Na vlně přírodních, opalovacích přípravků!

opalovaci_kremy_clanek_uvodni_fotka_pro_web

Moře, slunce, pláže a nekonečný relax nebo zahrada, lehátko, osvěžující nápoj a kniha? Ať už své léto trávíte kdekoli, vždy mějte po ruce účinné opalovací přípravky! Nad čím byste rozhodně neměli mávnout rukou a jaké přípravky pro vás budou na léto těmi nejlepšími?


Od toho jsme tady my, abychom vám s výběrem pomohli a vůbec vysvětlili, proč radši sáhnout po přírodní péči, než po té z drogerie.

Je to celkem věda

A ne ledajaká! Nedávno přišli vědci z Centra pro výzkum toxických látek na zásadní zjištění. Látka nazývající se ethylhexyl metoxycinamát (EHMC), která se vyskytuje nejčastěji v opalovacích krémech a lacích na vlasy, může pod vlivem ultrafialového záření způsobovat poškození lidské DNA.

O to víc, bychom měli věnovat větší pozornost produktům, které na sebe aplikujeme, předtím než se vyrážíme opalovat.

Opalovací krémy

Jednou z hlavních výhod přírodních, opalovacích produktů je, že neobsahují žádné, chemické filtry, konzervační látky ani syntetické parfemace, jako tomu je u běžných produktů na opalování. Chemické filtry mohou pokožce více uškodit a to zejména, když přijdou do kontaktu s UV zářením. Používání běžných opalovacích krémů může způsobovat vyrážky, svědění či pigmentové skvrny. V přírodní kosmetice nic takového nenaleznete. Jsou zde používány filtry fyzikální nebo minerální a o pokožku vašeho těla je skvěle postaráno.

Opalovací oleje

Ty představují další alternativu k běžným opalovacím krémům. Jejich výhodou je velká úspornost. Je to dáno tím, že opalovací oleje je třeba před použitím míchat s vodou, respektive nanášet na vlhkou pleť. Zvýšíte tím i vstřebatelnost do pokožky těla.

I přírodní opalovací přípravky umí zázraky

A opravdu se není čeho bát. Dnešní doba nabízí širokou nabídku přírodních opalovacích přípravků, ze které můžete vybírat. Tyto přípravky na pokožce vytváří ochranný film a odráží UVA a UVB záření. Nemusíte se bát ani pokrytí bílou vrstvou. Výběrem kvalitního přírodního přípravku je roztíratelnost do ztracena zaručena.

Nezapomínejte na péči po opalování

A to obzvláště tehdy, chcete-li prodloužit vaše opálení, podpořit regeneraci a zklidnění pokožky a vyhnout se nepříjemnému loupání. Vhodným produktem je například obyčejný kokosový olej, který pokožku nejen, že skvěle hydratuje, ale má také ochlazující a ozdravující účinky.

Shrnuto, podtrženo. Mažte se, mažte se, mažte se.

Před tím, než si dopřejete zaslouženého relaxu na pláži či zahradě, tak i poté. A ještě jedno doporučení máme: maže své tělo takovými produkty, které mu doopravdy prospívají a ne spíše škodí.

 

266273653881

 Více opalovacích přípravků naleznete zde!

Vaše Bio4body :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.