Omlouváme se za komplikace. Nyní máme pozastavené objednávky. Stěhujeme sklad! A budeme mít pro vás novinky. Vydržte! Děkujeme za pochopení :)

Rozkveťte do krásy se ZAO!

úvodní fotka

Nádherné, ekologické obaly z bambusového dřeva, syté a výrazné barvy, ruku v ruce s dlouhotrvajícím a bezchybným líčením. Přesně tohle, je ve zkratce přírodní kosmetika ZAO.


fotka č. 1

Světlo světa spatřila tato francouzská kosmetika teprve nedávno, v roce 2012. Ale i za tak krátkou dobu, dokázala udělat obrovskou parádu. Nabízí širokou škálu kvalitního make-upu a dalších minerálních líčidel, ve výjimečné šíři odstínů a barevných podtónů.

Na své si tak přijdou všechny barevné typy.

Minerální kosmetika obsahuje pouze kvalitní 100% přírodní složky, za pomocí kterých docílíte bezchybného a dlouhotrvajícího líčení. Díky kombinaci minerálních pigmentů pečuje o zdraví vaší pokožky. Minerály perfektně přilnou k pokožce, kde se nerozmazávají a vydrží po celý den. Slévání do vrásek či rozmazávání nemá šanci.

Naprostou fantazii představují dokonalé a funkční obaly z bambusového dřeva. Jakmile totiž produkt spotřebujete, dá se jednoduše nahradit novou náplní. Můžete si tak tvořit svoje vlastní paletky s odstíny, které máte nejraději.

fotka č. 2

ZAO nepředstavuje jen revoluci v přírodní kosmetice, ale v jejich nabídce naleznete také laky na nehty, ve všech možných barvách. Přírodní laky ZAO oproti konvenčním lakům na nehty nevysušují jejich povrch, jsou zcela bez obsahu toluenu, formaldehydu, xylenu a dalších potencionálně škodlivých ingrediencí. Díky tomu nezatěžují nehty, pokožku ani životní prostředí.

fotka č. 3

Kabuki štětec je ideálním pomocníkem k nanášení sypkých a minerálních pudrů. Štětiny jsou tvořeny jemnými vlákny, jež působí velmi přirozeně. Dřevěná rukojeť štětce padne bezvadně do ruky a napomůže tak k dokonalému zapracování líčidla do pleti bez viditelných přechodů.

fotka č. 4

V nabídce ZAO kosmetiky najdete:

  • Kompaktní pudry a make-upy
  • Matné rtěnky
  • Laky nejen na nehty, ale i na rty
  • Tužky na oči a obočí
  • Tekuté/minerální rozjasňovače, tvářenky a bronzery
  • Řasenky
  • Tekuté a minerální make-upy
  • Korektory
  • Oční stíny a oční linky

 

Vaše Bio4body :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.