Výběr správné tuby, pro zářivé zuby :)

úvodni_fotka_zubní_pasty_článek_uprava

Přemýšleli jste někdy nad přírodními zubními pastami? V čem jsou tak super, oproti těm běžným, po kterých saháte většinou v regálech supermarketů či drogerií?


My se pro Vás také zamysleli :)

Přírodní zubní pasty jsou šetrné nejen k životnímu prostředí, ale i k zubům, jako takovým. Jejich nejjemnější složení, které neobsahuje žádná průmyslová pěnidla ani jiné podobné chemikálie se postará nejen o zdraví vašich zubů.

Nenajdete v nich žádná, umělá barviva ani parfemaci. A věřte nebo ne, díky svým účinkům hravě strčí do kapsy každou zubní pastu z drogerie či supermarketu.

Vybírejte zubní pasty bez fluoru

Nadměrné užívání fluoru způsobuje poškození zubní skloviny. U dětí je to hlavně v období mineralizace (období, kdy jim začínají růst zoubky).

Fluoróza je poškození buněk, které tvoří zubní sklovinu a je vyvolána právě nadměrným užívání fluoru, který v zubních pastách najdeme také. Způsobuje viditelné, matně bělavé, někdy až dokonce žlutohnědé skvrny, které se nedají žádným způsobem odstranit.

Pro zachování zdraví našich zubů a zubní skloviny bychom měli vybírat zubní pasty, které fluor neobsahují a vyhnout se tak záměrnému poškození zubní skloviny a zubů samotných.

Účinky přírodních zubních past

Jak už jsme zmínili, přírodní zubní pasty jsou mnohem šetrnější v péči o vaši zubní hygienu, než chemické pasty, které v mnoha případech obsahují sulfáty (látka zajišťující pěnění) a další agresivní chemické látky. To však ale neznamená, že by přírodní paty byly méně účinné!

Dokáží stejně dobře bojovat proti zubnímu kameni i kazům, poradí si se svěžím dechem i bělením zubů.

Jenom o něco lepší cestou - tou přírodní, za pomoci bylinek, extraktů a olejů.

Díky přírodnímu složení, hravě zvládají péči o citlivé zuby a najdete mezi nimi i pasty určené pro ty nejmenší, kteří si občas na zubní pastě rádi pochutnávají. :)

Při zubní péči nehraje důležitou roli pouze výběr správné pasty, ale i kartáčku. Bambusové kartáčky budou nejen hezky zdobit kelímek vaší koupelny, ale budete mít 100% jistotu, že víte, z čeho je váš kartáček, který několikrát za den dáváte do pusy, vyroben.

Kartáčky jsou vyrobeny z tepelně ošetřeného bambusu, pěstovaného udržitelným způsobem, jsou osazeny měkkými jemnými štětinami a neobsahují příměsi ftalátů.

Dohromady si tak vytvoříte dokonalou dvojku, která bude den co den pečovat o vaše zuby a dásně a zajišťovat jim tak maximální péči, nabytou přírodními složkami, bez zbytečných chemikálií. 

Vaše Bio4body :)

 

         natura_siberica_zubni_pasta_arctic_protection1925 1784     

                                                                                                                      

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.