Naturgreen Boswellia serrata extrakt mix 120 kapslí

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
599 Kč
Kód produktu 14815
Značka Naturgreen
Kategorie Doplňky stravy
Položka byla vyprodána...
 

Naturgreen Boswellia serrata extrakt mix - 120 kapslí

Boswellová kyselina se již tisíce let používá v arabské medicíně pro své hojivé účinky.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus
Popis: Boswellia serrata, u nás známější pod názvem kadidlovník je na blízkém východě a v Indii velmi cenný strom. Jeho dřevo je doslova plné léčivé pryskyřice. Kadidlo, tedy pryskyřice získaná z Boswellie obsahuje velké množství boswellové kyseliny, která má silné protizánětlivé účinky, které jsou již od starověku využívány k léčbě kloubů a pohybového aparátu. Vědecké studie se zaměřují zejména na možnost boswellovou kyselinou léčit artritidy a osteoartritidy. Boswellová kyselina totiž působí v těle podobně, jako nesteroidní antirevmatika, ale protože neinhibuje produkci cyklooxygenáze-1 (COX-1), nemá ani dráždivé a poškozující účinky na sliznici žaludku, které způsobuje dlouhodobé užívání právě nesteroidních antirevmatik. Zajímavé jsou i studie zabývající se boswellovou kyselinou a jejími pozitivními účinky na astma.

Curcuminoidy jsou látky obsažené v extraktu z Curcumy, která se používá v tradiční indické medicíně Ajurvédě. Jde o jedny z nejlépe prozkoumaných antioxidantů, které zbavují tělo volných radikálu, jež poškozují buňky. Kromě toho jsou curcuminoidy zkoumány i kvůli jejich protirakovinným a protizánětlivým účinkům na lidský organizmus.

Co se týče extraktu z vzácné cizopasné houby Cordyceps sinensis, musíme si uvědomit, že jej tradiční čínská medicína používá již tisíce let, jako přírodní antibiotikum. Tato houba se sbírá v Číně pohoří Tibetu, proto je nezbytné i při jejím pěstování zcela přesně napodobit její přirozený biotop, tak  aby obsahovala účinné a vyvážené množství všech přírodních látek.

Použití: Dospělí mohou pro optimální účinek užívat 1 kapsli 3x denně. Děti od 14 let 1 kapsli denně. Pro optimální účinnost produktu Boswellia serrata extrakt jej doporučujeme užívat minimálně 3 – 4 měsíce. Užívání nejlépe s jídlem nebo těsně po jídle.

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 14 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ojediněle může u osob citlivých na některou složku přípravku dojít k výskytu alergické reakce. V těchto případech ukončete užívání přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Složení:  
Boswellia serrata extrakt: 1 kapsle obsahuje 280mg, 2 kapsle560mg
Kurkuma dlouhá extrakt:1 kapsle obsahuje 80mg, 2 kapsle 160mg
Cordyceps sinensis extrakt:1 kapsle obsahuje 40mg, 2 kapsle 80mg

Aktivní látky: Boswellia serrata extrakt 65 % boswellových kyselin, Curcumin extrakt (Curcuma longa) 40:1  95 % curcuminoidů, Cordyceps extrakt s 30 % polysacharidů, dvoudílné kapsle složené z hydroxypropylmethyl celulózy. Celková váha kapsle 500mg čistá náplň kapsle je 400mg. Všechny suroviny jsou standardizovány.

 

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: