K nákupu nad 1200 Kč LNĚNÝ OLEJ ZDARMA jako DÁREK. Platí do vyprodání zásob.
  • 1 z 2
 

Naturgreen Chlorella Pyrenoidosa -Taiwan - 500 tablet

Neohodnoceno
 
Dostupnost Ihned k odeslání (> 5 ks)
299 Kč
   
Kód produktu 1248
Značka Naturgreen
Kategorie Doplňky stravy
 

Naturgreen Chlorella Pyrenoidosa -Taiwan - 500 tablet

Popis: Chlorella Pyrenoidosa je jednobuněčná zelená řasa, která představuje jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů, bílkovin, aminokyselin, nukleových kyselin (DNA a RNA), glykoproteinu, polyamidů, chlorofylu a dalších vzácných látek. Nejúčinnější látkou chlorelly je takzvaný růstový faktor - Chlorella Growth Factor (CGF). 

Bílkoviny obsažené v chlorelle jsou více podobné živočišným, než rostlinným, ale jsou o hodně zdravější, než klasické živočišné proteiny. Vyznačuje vysokou koncentrací chlorofylu, obsahuje více chlorofylu než jakákoli jiná známá rostlina (5x více než spirulina a 10x více než vojtěška). Chlorofyl je ceněn jako nejsilnější detoxikační a čisticí prostředek v přírodě. 

Chlorella je čistě přírodní produkt a proto jsou živiny v ní obsažené v přesně takové formě, rovnováze a struktuře, v jaké je příroda chtěla. 

Protože je chlorella řasa, má celulózovou stěnu, kterou nedovedeme strávit, proto ji náš výrobce velice šetrně mechanicky rozruší a Vaše tělo se dostane k jejím vzácným živinám. 

Nařízení komise EU č. 432/2012, které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky těchto prodůktů na lidský organismus.

Doporučení: Není určeno dětem do 3 let, skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu. 

Citlivým osobám se mohou ve výjimečných případech vyrazit vřídky, akné, vyrážky či ekzém. Mohou nastat bolesti břicha hlavy i pocit na zvracení. či lehká horečka. Jde o projevy návratu vnitřní rovnováhy, kdy tělo opět aktivně vylučuje toxické látky. Nejedná se o alergii, ale o očistné projevy. V těchto případech pokud nevydržíte tyto projevy „očisty“, doporučujeme snížit dávku po dobu 14 dnů, nebo udělat krátkou přestávku v užívání na 10-15 dnů. Po této době začnete opět chlorellu užívat v menších dávkách. nebo ob den. V případě , že i přes toto zmírněné opatření (užívání) vám chlorella nesedne, jste na ní vyjmečně alergická (citlivá) což bývá výjmečně v několka případech s 1000. Pro tyto osoby je pak vhodný pouze Zeolit , který má obdobné účinky jako chlorella,avšak bohužel je určen pouze na export.Vaše tělo je nejlepší indikátor, chlorellou se nemůžete ani v zesílených projevech detoxikace otrávit či poškodit zdraví, jedná se čistě o přírodní potravinu.

Použití: 6 – 12 tablet 2x denně 10 – 15 minut před jídlem. Tabletky můžete bez problému rozdrtit lžičkou, aby byly poživatelné i pro děti.

Složení: 100% čistá dezintegrovaná Chlorella Pyrenoidosa.

Certifikáty: BIO, ORGANIC

Certifikáty BIO, ORGANIC
Objem 500 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.