• 1 z 2
 

Naturgreen Cordyceps 120 ks

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
699 Kč
Kód produktu 1100
Značka Naturgreen
Kategorie Doplňky stravy
Položka byla vyprodána...
 

Naturgreen Cordyceps 120 ks

Popis: 100% přírodní Cordyceps je tradičním přípravkem TČM Čínské národní fytoterapeutické farmacie staré 1200 let. Má nezvyklou podobu své existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití. Má schopnost regulovat energii JIN a JANG a dosáhnout jejich odpovídající rovnováhy v našem organismu. Cordyceps patří do království hub. Je to vlastně léčivka - houba. Rozmnožuje se nepohlavní cestou, prostřednictvím splynutí mužské a ženské buňky, jako je to například u rostlin. Sám v sobě ,ale nese oba tyto počátky. Je velmi  bohatý na výživné látky a biologicky aktivní komponenty, které jsou vlastní vysokohorským rostlinám. Nachází se pouze  tam, kde jsou vhodné podmínky pro jeho růst a výživu. Jsou to vysokohorská území v Číně a Tibetu ve výšce 3500 m. 

Upozornění: Cordyceps je bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Nedoporučuje se užívat dětem, v těhotenství a při kojení. Doplněk stravy, chraňte před dětmi, po otevření skladujete v suchu a temnu.

Použití: Děti od 6 let užívají 1 -2 kapsle denně 2 x denně.  Dospělí 1-3 kapsle 2-3 x denně, po dobu min 30 dnů. Dospělí, pokud je to nutné, dávku můžeme zvýšit až na 4 kapsle 2-3x denně, maximálně však po dobu 30 dnů, kdy dávku opět snížíme. Pro lepší vstřebatelnost látek, užívat na lačno nebo 20 min po jídle. Zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody, doporučujeme zapít teplým čajem. Určeno pro dlouhodobé užívání.

Objem 120 ks
Složení Fermentované mycelium cizopasné houby Cordyceps sinensis. Polysacharidy 32,1%, protein, tuky, 18 druhů aminokyselin,(včetně 8 esenciálních aminokyselin),vitamín B12, fungisterol, alkaloid, a další vitamíny. Obsahuje přírodní mannitol 11,3% cordycepin - adenosin 0,33%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: