• 1 z 2
 

Naturgreen Natural Hair Revital 120 kapslí

Neohodnoceno
 
Dostupnost Ihned k odeslání (2 ks)
499 Kč
   
Kód produktu 3829
Značka Naturgreen
Kategorie Doplňky stravy
 

Naturgreen Natural Hair Revital 120 kapslí

Popis: Bylinná receptura je ideálně nakombinována pro zdravou pokožku hlavy a krásné pevné vlasy. Kombinuje prášek z chlorelly pyrenoidosy, který obsahuje bílkoviny, vitamíny, minerály, stopové prvky, chlorofyl a CGF (Chlorella Growth Factor) s kurkumovníkem dlouhým, který obsahuje v extraktu 95 % kurkuminoidů. Kurkuma se používá již tisíce let v tradiční indické medicíně Ajurvédě.

Pupečník asijský, také známý jako Gotu Kola obsahuje triterpeny a používá se v Ajurvédě spolu s kurkumou a kozincem blanitým, ve kterém najdeme účinné polysacharidy. Kozinec blanitý se řadí také mezi adaptogeny. Chaluha bublinatá je mořská řasa rostoucí na mělčinách Baltského a Severního moře, obsahuje chlorofyl, fukoxanthin a je přírodním zdrojem jódu.

Kombinace přírodních extraktů z bylin a řas doplněná o výživovou složku chlorelly pyrenoidosy, která obsahuje mimo jiné i Chlorella Growht Facor (CGF). Vše nejvyšší kvality se standardizovaným obsahem účinných látek v extraktech. Bez éček a dalších příměsí.

Pupečník asijský (Centella asiatica) je Ajurvédská bylina, která roste zejména v bahenních oblastech Madagaskaru, Srí Lanky a Indonésie. Nalézt jde však v bahenních oblastech celé jihovýchodní Asie. Tato drobná bylinka obsahuje ve svých lístcích triterpeny. Možná proto se v Ajurvédě již tisíce let používá jako zázračná bylina, kterou tamní obyvatelé léčili lepru, malomocenství a poranění kůže.

Kurkumovník dlouhý (Curcuma longa) je tradiční indické koření, které se používá do směsi na Kari. Kromě kořenících vlastností je používána i v indické Ajurvédě k míchání do rozličných bylinných směsí. Kurkuma podle tradice čistí krev a vlasy by po ní měly mít zářivý lesk. V našem standardizovaném extraktu je 98 % kurkuminoidů, které se staly předmětem celé řady moderních studií a vědci pro ně hledají uplatnění v rozličných oblastech medicíny.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) obsahuje ve svém kořeni tzv. astragalové polysacharidy. O kozinci blanitém můžeme právem hovořit také jako o adaptogenu, tato bylinka je z čeledi bobovitých, má žluté květy, které sladce voní. V tradiční čínské medicíně ji naleznete pod názvem Huang Hi a používá se jako energetické tonikum a adaptogen. V kořeni kozince kromě polysacharidů nalezneme také glykosidy, saponiny, steroly, slizy a nenasycené mastné kyseliny.

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je mořská řasa, která je známá jako přírodní zdroj jódu. Kromě tohoto důležitého prvku obsahuje také zelenohnědé barvivo fukoxanthin a algináty. Obsahuje také další látky a traduje se, že podporuje růst vlasů.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní zelená řasa, která ve svém jednobuněčném těle obsahuje samotnou esenci života na zemi. Vědci se domnívají, že chlorella je jedna z řas, která se podílela na okysličování naší atmosféry. Nalezneme v ní nukleové kyseliny (DNA a RNA), chlorofyl, bílkoviny, vitamíny, minerály, aminokyseliny, Chlorella Growth Factor a další výživné látky. Naše chlorella roste v čistém prostředí na Taiwanu a je následně šetrně zpracována tak, aby v ní byly zachovány všechny živiny. Buněčná stěna chlorelly je šetrně rozrušena, protože lidský žaludek by se nedostal přes její celulózovou buněčnou stěnu.

Použití: Užívejte ráno a večer 2 – 3 kapsle 20 minut před jídlem nebo 30 minut po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo šťávy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pokud užíváte jód, dbejte o to, abyste nepřekračovali doporučenou denní dávku jódu, což je 150 µg.

Děti od 8 let mohou užívat poloviční dávku přípravku.

Složení: Prášek z chlorelly pyrenoidosy, extrakt z kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa) s 95 % kurkuminoidů, extrakt z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus) s 50 % polysacharidů, extrakt z pupečníku asijského (Centella asiatica) extrakt s 10 % triterpenů, extrakt z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) s 0,1 % obsahem přírodního jódu. Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek. Želatinová kapsle.

Objem 120 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.