• 1 z 2
 

Naturgreen New Organic Curcumin Extra 2016 - 120 vegan kapslí

3 hodnocení
 
Dostupnost Ihned k odeslání (> 5 ks)
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 50 Kč (–8 %)
549 Kč
   
Kód produktu 4119
Značka Naturgreen
Kategorie Doplňky stravy
 

Naturgreen Organický Curcumin Extra 2016 - 120 vegan kapslí

Popis: Novinka NEW Organic Curcumin Extra 2016 nejsilnější kombinace Kurkuminu a Piperinu v celé EU.

Nový NEW Organic Curcumin Extra 2016 jsme na základě nových světových studií nově posílily o další 3 byliny Acerola, Quercetin, Lykopen. Ty „pracují“ ve vzájemné synergii a ve spojení už se zmiňovaným, extraktem s černého pepře (piperin) a dokážou navíc několikrát násobit svoje účinky a ještě více zlepšit celkovou biologickou dostupnost kurkuminu.

A co více, v tomto novém produktu Organic Curcumin Extra 2016 byla navýšena čistá celková váha účinných bylin z 350mg na 450mg v jedné kapsli. Tj. čistá náplň 1 vegetariánské kapsle se zvětšila o 100 mg , to vše při zachování původní ceny staršího produktu. V této kombinací je Organic Curcumin Extra 2016 ve vegetariánské kapsli po 520 mg s nejvyšším poměrem a účinností 95 % Curcuminoidů (standardizováno) jediný bezkonkurenční originál na trhu. A to v nejvyšším a nejlepším možném složení jako je “kvalita – čistota – účinek – cena“.

S čím Curcumin pomáhá?

  • normální činnost kardiovaskulárního systému
  • imunitní systém - antioxidant
  • normální stav kloubů a kostí
  • normální činnost jater
  • normální trávení
  • normální činnost nervové soustavy
  • normální funkce dýchacího systému
  • normální stav pokožky
  • kontrola zánětlivých reakcí

Doporučené dávkování: Dospělí po 1 kapsli ráno a večer nejlépe po jídle. Děti od 15 let po 1 kapsli ráno po jídle. Zapít dostatečným množstvím tekutin Pro optimální účinnost užívejte po dobu min. 3-5 měsíců. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky a doby užívání je možné po konzultaci se svým lékařem.

Varování: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě, že pacient trpí žlučovými kameny, užívejte pouze pod dohledem lékaře, jinak nejsou hlášené žádné kontraindikace. V případě nežádoucích účinků přestaňte preparát užívat. Použití v průběhu chemoterapie by měly být prováděny pouze pod přímým dohledem kvalifikovaného lékaře. Kurkumin jeho užívání je třeba před plánovanou operací zastavit. Nedoporučujeme kurkumin a piperin míchat doma s prášků - extratků tkz. farmak kvality. Při dávkování je totiž potřeba použít přesné laboratorní váhy. Pokud to špatně nadávkujete (odvážíte) a požijete, můžete si také mimo jiné vyvolat i pořádný žlučníkový záchvat!

Upozornění: Není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Obsah balení: Dvoudílné HPMC kapsle bez barviva po 520mg (čistá náplň kapsle je 450mg). Celková váha balení je 66 g /120 kapslí +-5%.

Země původu extraktu kurkuminu: Indie

Složení: Dvoudílné HPMC (kapsle bez barviva) po 520mg (čistá náplň kapsle je 450mg). Kurkumin s obsahem 95 % kurkuminoidů HPLC, acerola (malpighia) extrakt s 25 % přírodního vit. C, přírodní Quercetin (vodní extrakce s Jerlín japonský (Sophora japonica) s obsahem 95% s 3-hydroxyflavone, rajče jedlé (solanum lycopersicum) extrakt s 30 % lykopenu, pepř černý/ piperin extrakt 95.441 %HPLC Vše se standardizovaným obsahem účinných látek. Bez pojiv, éček, protispékavých látek a dalších chemikálií.

Něco o rostlině a výrobě extraktu

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), je jednou z nejvíce důkladně prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií. Je to druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především v Indii byl a je po staletí široce používán v ajurvédské (tradiční indické) a čínské medicíně. K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek (pakořen) rostliny, se kterého se speciální vhodnou technologií zpracování vyrábí extrakt z kurkumy, který dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 95% polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy.

Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Kurkuminoidy jsou brilantní oranžové pigmenty získané z kořene kurkumy Curcuma longa. Patří do skupiny polyfenolů, která zahrnuje všechny bioflavonoidy, flavany a flavanoly. Všechny polyfenoly jsou antioxidační, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty.

Tento kurkumin je extrahován novou dvojitou patentovanou metodou CO2 +Ethyle Acetáte. Tato dvojitá extrakce CO2 je sice dražší, ale je naprosto čistá (bez zbytkových rozpouštědel) a s nejvyšším obsahem 95% kurkuminoidů a ostatních přírodních substančních látek, což je největší poměr účinné látky v EU. Dvojitá extrakce CO2 + Ethyle Acetate a výsledný kurkumin je nejbezpečnější způsob léčby.

Je několik důležitých věcí, které byste při nákupu kvalitního produktu pod názvem Kurkumin měli vědět. Je to vždy zpracovaná vstupní odrůda Kurkuminu, druh extrakce, poměr a složení a standardizace. S toho se potom odvíjí síla čisté suroviny, která se poté násobí s účinkem na vaše zdraví. Jeden s nejdůležitějších bodů je mimo jiné typ zpracování suroviny extrakce.

Kurkumin je jedním z nejčastějších doplňků stravy používaných v dnešní době. Ale, co je nejdůležitější potřebujete také vědět to, jakou „čistou“ kvalitu užíváte. Na světě je hodně výrobců, kteří se zabývají zpracováním kurkumy na účinnou látku kurkumin a ostatní kurkuminové substance, ale je zde také spousta druhů extrakce jak tento účinný „lék“ s kurkumy vyextrahovat. Pro extrakci je velice důležité rozpouštědlo, protože při extrakci přecházejí extrahované látky do jediné fáze - do fáze rozpouštědla, většinou do kapalné formy kde následuje zpětný separační proces a zbylá surovina, která se následně vysuší. Ne však každá použitá extrakce je 100% čistá tak aby finální konečný produkt zůstal bez toxinů nebo ho zde zbylo pouze minimum ve stopových hodnotách, které jsou zdraví neškodné. Nepoužívanější jsou 3 druhy zpracovaní je to extrakce Ethyle Acetate , Ethanol, CO2. Nejčistější jak jde dosáhnout nejvyššího a nejčistějšího poměru curkumoidů je tkz. dvojí extrakce. Je to metoda CO2 a další patentovaná extrakce spojená s Ethyle Acetáte tu vám nabízíme v našem výrobku Organic Curcumin Extra. Tady dosahujeme čistoty až 95% Curcuminoidů (standardizováno), a to vše bez zbytkových rozpouštědel. Navíc tento kurkumin jako jediný v ČR obsahuje standardizované množství demethoxycurcumin (DMC) a bisdemethoxycurcumin (BDMC), které dokáží potlačit dle světových studií proliferaci v nádorových buňkách.

Mějte také na paměti, že každá laciná extrakce jako je třeba aceton, technický benzín, a další laciná rozpouštědla není zrovna to nejlepší řešení. Použitím takového laciného extrahovala je sice potom nabízený výsledný extrahovaný produkt (následně koncový výrobek) lacinější, ale určitě to není zrovna to, co váš organismus k vyléčení potřebuje. Tyto laciná extrahovala sebou přinášejí riziko toho, že určité množství zbytkovým toxinů,, (viz použité laciné toxické rozpouštědlo většinou za účelem pobídnutí nižší ceny trhu) zůstane navždy ve výsledné extrahované surovině a potom také ve finálním výrobku, ale hlavně potom následně ve vašem těle tím, že to orálně užíváte.

Obloukem se vyhýbejte firmám, které vám neuvedou všechny potřebné doložitelné informace o jejich nabízeném produktu. U takového výrobku totiž není vůbec žádná záruka, že takový produkt pomůže vašemu zdraví a co víc, jsou plné éček a pojiv, které vašemu zdraví spíše ublíží.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
 
 
Objem 120 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.