Naturgreen Original Natural Lutein Extrakt 120 vegan kapslí

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
499 Kč
Kód produktu 14816
Značka Naturgreen
Kategorie Doplňky stravy
Položka byla vyprodána...
 

NATURGREEN ORIGINAL NATURAL LUTEIN EXTRAKT - 120 VEGAN KAPSLÍ

Jedinečný přírodní produkt kombinující všechny prvky výživy pro zachování dobrého vidění do vysokého věku.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus
Popis: 
Lutein a zeaxantin – přírodní barviva řadící se mezi karotenoidy. Vyskytují se ve žlutých částech rostlin, například v aksamitníku vspřímeném, nebo jeho blízkém příbuzném měsíčku lékařském. V lidském oku jsou vyšší koncentrace luteinu a zeaxantinu ve žluté skvrně, která je nezbytná pro centrální vidění.

Co je to čištý krystalický Lutein extrakt?  

Čistá extrakce je to, kdy vzniká z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) tzv. vyčištěný krystalický Lutein a to není totéž "výtažek z měsíčku". Při každém nákupu si dejte si pozor na kvalitní produkty "pro zdravé oko", obsahující pouze čistý výtažek z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta). Pro náš produkt Original Natural Lutein Extrakt se používá patentovaný proces extrakce a separace, kdy vzniká aktivní a vyčištěný krystalický Lutein a zeaxantin pouze se složek Aksamitníku (Tagetes erecta).  Korunní lístky aksamitníku jsou nejbohatší na oranžovo-žluté karotenoidy - lutein a zeaxantin. Pouze tento je účinný 100% vstřebatelný k posílení vašeho zraku a oka. 

Flavonoidy -  jsou rostliné metabolity řadící se mezi antioxidanty. Flavonoidy jsou pro lidský organismus důležité, protože souvisí se zdravými cévami, které umí regenerovat a zpevňovat.

Anthokyany – jsou látky, které nalezneme v lesních plodech, jako jsou borůvky, brusinky nebo klikva. Dovedou udržovat v optimálním stavu oční sliznici a vlhkost oka, která je nezbytná, aby nám nevysychala oční čočka.

Antioxidanty – pro oči důležité antioxidanty nalezneme v rajčatech salátu nebo kapustě. Ty chrání oční sítnici před škodlivým UV zářením a dalšími neblahými vlivy prostředí .Lutein je antioxidant, xantofyl, který se vyskytuje v přírodě se zeaxanthinem. Potravinářský koncentrát luteinu a zeaxanthinu prochází do makuly a oční čočky, kde chrání tkáně před oxidačním stresem. Kromě vitaminů A, E a C rajčata také obsahují antioxidanty zeaxanthin, lutein a lykopen, které chrání oči před poškozením světlem. 

Omega-3 mastné kyseliny – napomáhají stavbě buněčných membrán a pomáhají lidem se syndromem suchého oka. Omega-3 mastné kyseliny najdeme v mořských rybách. Zdravější jsou ale jejich rostlinné zdroje, jako je lněné semínko nebo ořechy, protože v nich nalezneme i vitamín A.

Isoflavonoidy – jsou důležité zejména pro ženy, aby se jim s věkem nehoršil zrak.

Beta karoten – tzv. provitamín A. Lidské tělo si z beta karotenu, který přijímá umí vytvořit vitamín A, který je nezbytný pro dobré vidění. Beta karoten se řadí také mezi karotenoidy. Kromě výroby vitamínu A působí beta karoten v lidském těle jako antioxidant a je důležitý i k udržení zdravé kůže, zejména vystavené slunečním paprskům.

Použití: 1-2 kapsle 1-2 x denně nejlépe s jídlem. Při dlouhodobém užívání 1 kapsli denně. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Není určeno dětem do 12 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Složení: Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) s 20 % obsahem luteinu a 1,2% obsahem zeaxantinu, Světlík lékařský (Euphrasia pectinata) s 5 % obsahem flavonů, Acai Berry - klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) s 30 % obsahem proanthokyanidinů, Borůvka (BiIberry) s 20% proanthokyanidiny (PAC),Len setý (linum usitatissimum) s 20 % omega-3 mastných kyselin, Jetel červený (Trifolium Pratense) s 40 % obsahem isoflavonů, Rajče jedlé (Solanum lycopersicum) s 10 % lykopenu. Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek.

Co je to standardizovaný obsah ?
Je to obsah účinných látek a složek výrobku sestavený podle přesně dodržovaných a jednotných principů a zásad ISO. Je normovaný, doložený  certifikáty COA u jednotlivých složek a bylin  na Ministerstvu zdravotnictví ČR při notifikaci výrobků. Zjednodušeně řešeno obsah účinných látek –složení výrobku  co uvádíme tak platí , je prokázán a doložen.

Nutriční informace - složení 1 kapsle 2 kapsle
Aksamitník vzpřímený 200mg 400 mg
Světlík lékařský 120 mg 240 mg
Acai Berry 20 mg 40 mg
Klikva velkoplodá 20 mg 40 mg
Borůvka (BiIberry) 12 mg 24 mg
Len setý 12 mg 24 mg
Jetel červený 10 mg 20 mg
Rajče jedlé 6 mg 12 mg

 

 

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.