Missiva Troubelín - na mastné a připečené nečistoty smaltových a keramických povrchů 0,5 l

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
189 Kč
Kód produktu 2345
Značka Missiva
Kategorie Nádobí
Položka byla vyprodána...
 

Missiva Troubelín - na mastné a připečené nečistoty smaltových a keramických povrchů 0,5 l

Popis: TROUBELÍN je velmi účinný přípravek na čištění trub a sporáků účinně odstraňuje nánosy mastných a připečených nečistot z nerezových, smaltovaných nebo keramických povrchů. Přípravek lze používat na trouby, grily a fritézy. Má vysokou odmašťovací schopnost, odstraňuje připáleniny z čištěného povrchu bez použití drátěnky, snadno čistí mastnoty, oleje a ropné látky.

Je vynikající pomocník pro běžné čištění strojního zařízení, čistí kotouče pil od smůly, žehliček, sporáků a vařičů různých druhů. Čistota bez nepříjemných pachových vjemů. Dobrý pocit z toho, že šetříte zdraví, přírodu, čas a peníze.

Použití: Na čištěný povrch (nejlépe mírně zahřátý) naneste rovnoměrnou vrstvu prostředku a nechte 5 až 20 minut působit podle míry znečištění. Uvolněnou nečistotu setřete hadrem, houbou apod. Povrch potom umyjte čistou vodou. Při velmi silném znečištění postup opakujte. Pro vysokou odmašťující schopnost pracujte nejlépe v gumových rukavicích. Výrobek se používá v koncentrované podobě.

Složení: Aqua, Sodium, Sec Alkyl Sulfonate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Carbonate, Sodium Metasilicate, Propylene Glycol, Alkyl Glucoside, Ethoxylate Fatty Alcohol, Alkyl Polyglucosid, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Hydroxide, Sodium Iminodisuccinate, Parfum.

Objem 0,5 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: