Tip
 

Missiva Vitatonic + Fytotonic + Energoton 2220 g

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
Běžná cena 2 447 Kč
Ušetříte 128 Kč (–5 %)
2 319 Kč
Kód produktu 9392
Značka Missiva
Kategorie Nápoje
Položka byla vyprodána...
 

Missiva Energoton - posilující nápoj s bylinnými extrakty při zvýšené fyzické námaze 900 g

Popis: ENERGOTON je přírodní, bioaktivní, koncentrovaný, tekutý nápoj s bylinnými extrakty.

Užívání ENERGOTONU přispívá k posílení činnosti srdce, napomáhá zlepšení procesu látkové výměny a trávení, podporuje činnost nervového systému, napomáhá zvýšení psychické výkonnosti a rovnováhy. Dále přispívá ke zvýšení adaptability organizmu v nových, nebo nepříznivých prostředích, napomáhá snížení účinků toxických látek a zvýšení odolnosti organizmu proti fyzickému a psychickému přetížení.

100 g výrobku obsahuje:
Energetická hodnota 607 kJ = 145 kcal
Sacharidy 35,50 g
Bílkoviny 0,60 g (rostlinného původu)
Tuky 0,06 g
Fe (železo) 20,00 mg
Vitamín B6 16,00 mg
 
 

Složení: Jablečný koncentrát, višňový koncentrát, výtažek z plodu Růže šípkové (šípek), výtažek z plodu Jeřabiny červené a Jeřabiny černé (Aronie), Kyselina : kyselina citronová E 330, výtažek z kořene Arálie mandžuské, výtažek z kořene Eleuterokoku ostnitého, glycerofosfát vápenatý, Glukoza, glycerofosfát draselný, glycerofosfát železnatý, vitamín B6 – pyridoxin.

Missiva Vitatonic - nápoj přispívající k normální hladině homocysteinu 600 g

Popis: VITATONIC je vitamínový nápoj přispívající k normálnímu metabolismu homocysteinu. Koncentrovaný nápoj Vitatonic byl vytvořen MUDr. Karlem Erbenem, který dává přednost prevenci před odstraňováním následků.

Příznivě působí k normálnímu metabolismu homocysteinu a jako prevence před civilizačními chorobami. Užívá se i jako podpora při léčení civilizačních chorob.

100 g výrobku obsahuje:
Energetická hodnota 773 kJ = 181 kcal
Bílkoviny 1,46 g
Sacharidy 44,73 g
Tuky 0,03 g
vitamin B2 20,00 mg
vitamin B6 21,00 mg
vitamin B12 500 μg
kyselina listová 5200 μg

 

Dávkování: Nápoj je pro pohodlné a přesné dávkování balen do sáčků po 10 gramech 1 sáček = 1 dávka.

Obsah sáčku rozřeďte ve 100 ml studené či teplé vody. Pro běžné použití doporučujeme 1 – 2 dávky denně.

Výrobek je určený pro osoby starší 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Použití: Obsah sáčku rozřeďte ve 100 ml studené či teplé vody. Pro běžné použití doporučujeme 1 – 2 dávky denně.

Složení: Jablečný koncentrát, višňový koncentrát, extrakt z plodu Růže šípkové, kyselina citronová E 330, vitamín B6 – Pyridoxin, vitamín B2 – Riboflavin, kyselina listová – Folic Acid, vitamín B12 – Cobalamin. 

Missiva Fytotonic - posílení imunitního systému 720 g

Popis: FYTOTONIC je dávkovaný, koncentrovaný tekutý posilující nápoj s bylinnými extrakty. Určený pro zvláštní výživu. Koncentrát Fytotonic byl vytvořen Prezidentem Mezinárodní asociace fytoterapie a přírodní medicíny, Akademikem Mezinárodní akademie věd, doktorem medicíny profesorem S. J. SOKOLOVEM.

Fytotonic napomáhá při ochraně a prevenci proti chronické únavě, přispívá k posílení zdraví školáků a studentů a lidí v seniorském věku. Je vhodný pro lidi pracující v náročných podmínkách a v nepříznivém klimatu. Celkově napomáhá zlepšení zdravotního stavu, vitality a nálady každý den v životě.

Složení: Jablečný koncentrát, hroznový koncentrát, výtažek z plodu Růže šípkové, výtažek z plodu Jeřabiny červené a Jeřabiny černé, výtažek
z kořene Arálie mandžuské, výtažek z kořene Eleuterokoku ostnitého, Glukóza, Kyselina: kyselina citronová, Antioxidant: Kyselina ascorbová.

Objem 900 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: