• 1 z 3
 

rCUP (227 ml) - krémová/tyrkysová - z jednorázových papírových kelímků

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
Běžná cena 329 Kč
Ušetříte 99 Kč (–30 %)
230 Kč
Kód produktu ECO3782
Značka rCUP
Kategorie Potřeby pro domácnost
Položka byla vyprodána...
 

rCUP (227 ml) - krémová/tyrkysová - z jednorázových papírových kelímků

Popis: Bloudíte dnem i nocí a nemůžete ho najít? Hledáte ho v kavárnách, supermarketech či projíždíte nabídku internetových portálů? Nacházíte a vzápětí zase ztrácíte naději? Tak zvolněte a pozorně čtěte následující řádky. Je tady! První opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Zatím jediný na celém světě! Konec zbytečným jednorázovým plastovým či papírovým kelímkům na kávu nebo čaj, které se pomalu ale jistě stávají ekologickou pohromou.

rCUP neteče, nepálí a udržuje váš nápoj déle teplý nebo studený (u kávy je to více než hodina, u čaje ještě déle). Snadno se otevírá i zavírá jednou rukou a při pití z něj nemusíte srkat jednou malou dírkou. Můžete z něj totiž pít po celém obvodu. Budete ho prostě milovat! Celý život.

Na začátku všeho byla otázka: “Co můžeme dělat s použitými jednorázovými kelímky na kávu?” Právě tuto otázku v roce 2016 dostali lidé z Ashortwalk, designové společnosti z Velké Británie, která se zabývá využitím použitých a recyklovaných materiálů a vracím jim život v nové formě.

Rozměry Výška: 133 mm s víčkem, 110 mm bez víčka
Materiál polypropylen, papírová drť recyklovaných kelímků, silikon (použitý na těsnění)
Hmotnost cca 200 g
Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Číně.
Barva krémová/tyrkysová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: