Missiva Permon U Premium - universální tekutý přípravek na praní prádla 0,5 l

Neohodnoceno
 

po expiraci

Dostupnost Ihned k odeslání (1 ks)
Běžná cena 178 Kč
Ušetříte 78 Kč (–44 %)
100 Kč
   
Kód produktu 2443
Značka Missiva
Kategorie Prací prostředky
 

po expiraci

Missiva Permon U Premium - universální tekutý přípravek na praní prádla 0,5 l

Popis: PERMON U PREMIUM - univerzální vysoce koncentrovaný prací gel je určený k praní barevného i bílého prádla (kromě vlny a hedvábí) ve všech typech praček. Obsahuje složky, které účinně chrání barvy.

Je účinný již při teplotách 10-60° C. Optimální teplota praní je 40° C, u silně znečištěných tkanin (utěrky) 60° C. Obsahuje složky účinně chránící barvy. V kombinaci s bělicí složkou Permon – B Percarbonát i na bílé prádlo.

Jeho součástí je velmi účinný ekologický systém změkčující vodu prací lázně. Tím se výrazně zvyšuje prací účinnost mýdlové složky přípravku (mýdlo v tvrdé vodě vločkuje a nepere), které je jinak dosahováno za přidání Permonu Z.

Tekutý prací gel je vybaven nejmodernějším enzymatickým komplexem. Obsahuje 6 enzymů, které zvyšují prací účinnost a ošetřují vlákno. Prádlo je po vyprání měkčí i bez použití Permonu M.

Používáním máte dobrý pocit z toho, že šetříte přírodu od fosfátů a zeolitů, přípravek neobsahuje plnidla a šetříte tedy množství vody určené k máchání prádla.

Použití: Obsah 0,5l výrobku je na 11 praček při dávkování 45 ml na 4,5 kg prádla. Vypere i velmi znečištěné prádlo, proto prosím vyzkoušejte, kolik ml Permonu U vypere vaše prádlo. Ze zkušeností našich spotřebitelů stačí 20 ml pracího gelu Permonu U na běžné praní prádla, potom je 0,5 l Permonu U na 25 praček.

Složení: Aqua, Alkoholy, ethoxylované, Potassium Oleate, Alkyl Polyglucosid, Propylene Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Laureth Sulfate, Alcohol Denat., Potassium Stearate, Směs enzymů, Parfém, Polydimethylallylammonium Chloride, 2-Bromo-2 Nitropropane -1,3- Diol.

Objem 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: