ActiFruit Cranberry -120 kapslí

Neohodnoceno
 
Dostupnost Ihned k odeslání (4 ks)
399 Kč
   
Kód produktu 14840
Značka Naturgreen
Kategorie Přírodní lékárna
 

ActiFruit Cranberry -120 kapslí

Brusinky (Cranberryobsahují látky, které mají schopnost pokrýt sliznice v těle jemným ochranným filmem, na kterém se bakterie nejsou schopny přichytit. Ty se poté odplaví z těla pryč močí. Tyto látky ale nechrání pouze močové cesty, ale také mají pozitivní vliv na stěny žaludeční sliznice, dásně a mohou napomoci i zdravému chodu srdce. Brusinky jsou také silnými antioxidanty, jež chrání před volnými radikály, které mohou způsobit revmatická onemocnění, arterosklerózu a celkově oslabovat organismus.

Kdy brusinky pomáhají?

  • Akutní záněty močových cest.
  • Chronické záněty močových cest.
  • Podpora imunitního systému.
  • Prevence zánětů močových cest.
  • Užívejte přípravek již při prvních příznacích.

Brusinky jako prevence proti zánětu močových cest

Zánět močových cest prodělalo až 80 % žen v České republice a 15 % z nich opakovaně. Ať už patříte do jedné nebo do druhé skupiny jistě víte, že prevence je v případě tohoto velice nepříjemného onemocnění základ. Teple se oblékat, neprochladnout, pít dostatek tekutin a přísná hygiena bohužel nepomohou vždy. Je dobré proto sáhnout po vyváženém doplňku stravy, který zajistí ochranu močových cest a podpoří imunitní systém, aby se mohl bakteriím v močových cestách bránit. 


Brusinky jsou především vhodné užívat jako prevenci  při opakovaných zánětech, samovolném úniku moči i problémech s prostatou. Víte, že brusinky rovněž zamezují tvorbě zubního kazu? Ovšem jen v přírodní formě kdy neobsahují přidaný cukr. Brusinkové džusy, marmelády apod. obsahují vysoké procento cukru a pro tento účel jsou zcela nevhodné. Také diabetici musí užívat brusinky pouze v přírodní formě

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: