Naturgreen Ganoderma Lucidum - Reish

Neohodnoceno
 
Dostupnost Zboží připravujeme
799 Kč
Kód produktu 11735
Značka Naturgreen
Kategorie Tablety
Položka byla vyprodána...
 

NATURGREEN GANODERMA LUCIDUM - REISH - 100 kapslí

Novinka jedinečný originál na trhu GANODERMA LUCIDUM 3 in 1 v originálním složení. 

Popis: 100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí. 

Díky svým magickým aktivním složkám a léčivým funkcím jsou houby přirozeným ochráncem lidského zdraví. Čínské jméno naší společnosti "益要圣" pochází z anglické "esence", což znamená, že se jedná o podstatu hub. Zaregistrovaná ochranná známka patentu "河南河阳" pochází z písemné práce "U učitele" Han Yu, která předpokládá, že houby přijímá člověk proto, aby byl zdravější, energičtější a plný moudrosti. 

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub. 

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou. 

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek, určené k dalšímu zpracování. 

Ganoderma lucidum je houba, která je používána v mnoha asijských kulturách a také v Číně více než 2000 let k přirozené obranyschopnosti imunitního systému. Ganoderma - Reishi je houba s vysokým obsahem účinných látek. Téměř vše, co se tehdy vědělo a popsalo o účincích Reishi, bylo současnými vědeckými studiemi dokázáno a potvrzeno. 

Granoderma podporuje přirozenou obranyschopnost, normální funkci oběhové soustavy a nastavuje normální hladinu cholesterolu v krvi.

Použití: 1-2 kapsle 2x denně ráno a večer nejlépe na „lačno“ nebo jednu hodinu po jídle. Zapít dostatečným množstvím teplé převařené vody nebo čaje. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 6-12 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám a lidem podstupující jakoukoliv transplantaci v rozmezí 2 měsíců před a po ní.

Obsah  balení: +-5g  35g / 100 kapslí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.