Naturgreen Green Coffee Bean Extract Blend - 120 kapslí

Neohodnoceno
 
Dostupnost Ihned k odeslání (1 ks)
349 Kč
   
Kód produktu 11738
Značka Naturgreen
Kategorie Tablety
 

Green Coffee Bean Extract Blend - 120 ks kapslí

 

Popis: seznamte se s nejnovějším trendem na hubnutí , kterým je nová komplexní formule kombinující Green Coffee Bean &Garcinia Cambogia & Grenn tea & Psyllium Husk

Tato novinka je nejsilnější originální výrobek obsahující jako jednu se složek Green Coffee Bean Extract ve standardizovaném poměru 10:1. Tento obsah účinných látek je v našem výrobku zaručen, protože jej dovážíme přímo od výrobce, který jej testuje ve svých laboratořích. Standardizovaný extrakt obsahuje 50% polyfenolů a minimálně 50% kyseliny chlorogenové. 

Náš nový produkt Green Coffee Bean Extract Blend je přesně to, oč nás již několik let zákazníci žádali. Nabízíme Vám produkt, který pomáhá při kontrole váhy a má „termogenní“ efekt s antioxidačními účinky. Je založen na nejnovějších trendech v oblasti hubnutí a garantuje špičkové výsledky. 

Balení obsahuje vždy 500 mg extraktu ve 120 ks čirých přírodních dvoudílných HPMC kapslích. Bez želatiny, barviv a jakýchkoliv zbytečných pojiv a éček!!! 

Tento nový produkt obsahuje komplexní formule 4 látek ,které  se navzájem  podporují, dokáže vzájemně potlačit  chuť k jídlu spalovat tuky  a navodit  pocit sytosti .Výrobek  je složen - namíchán  z nejlepších surovin a extraktů , které svojí patentovanou kombinací  a  silou dokáží podpořit  všechna  Vaše očekávání pro nejlepší a nejúčinnější  snižování Vaší váhy.

Použité suroviny jsou zcela přirozené, a pocházející pouze ze zelených přírodních zdrojů. Jedná se o bezpečné a prověřené složky, které Vám pomohou dosáhnout co nejrychleji požadovaných výsledků a to v kombinaci s vhodným tréninkem a stravou.

Prospěšné složky jsou kombinovány, tak aby se silnější a účinnější hubnutí stalo prioritou ,ale byl při tom zachován co nejnižší-nejmenší  výskyt vedlejších účinků s jojo efektem . Například  účinná  složka CGA která je v naší  komplexní formuli obsažena je  nejen silným antioxidantem, ale v takto vysoké dávce se již může příznivě podílet i na metabolismu cukrů. Tím  tak nabízí našemu tělu dodatečný zdroj energie, který by jinak ve velké míře směřoval do kritických partií ve formě tuku.

Každá dávka-formule  naší kapsle obsahuje účinné přesně stanovené množství extraktu ze Zelené kávy  ,Garcinie cambogie , Zeleného čaje a Jitrocele Indického. To není jednoduše jako jiné „pilulky“ na trhu, které jsou všechny stejné a obsahují většinou pouze jednu účinnou látku ovoce nebo bylinu.

Jak tedy Green Coffe Bean Extrakt pomáhá?

  • Zpomaluje- omezuje vstřebávání glukózy / cukru do krevního oběhu. Neexistuje tedy nahromadění tuku v těle, protože cukr se změní na tuk, a GCA ho spálí a tím přispívá  k vyrovnanému profilu cukru v krvi a díky  tomu budete mít menší chuť na sladké.
  • Neutralizuje  přebytečnou  glukózu-6-fosfatázy  ta je nezbytná pro většinu lidí, tak aby bylo dosaženo optimální kontroly glukózy . 
  • Kyselina Chlorogenová také zvyšuje protein signálu inzulinových  receptorů v jaterních buňkách tím přispívá  ke snížení ukládání tělesného tuku.  
  • Po jídle stimuluje organismus, který rychleji začne využívat uložené tukové zásoby.    
  • Díky vysokým 50% hodnotám polyfenolů má silný antioxidační účinek a tím pomáhá, udržovat zdravé tělo.      
  • Užívání  zelené kávy eliminuje záchvaty hladu a neustálou chuť k jídlu.      
  • Má nejvyšší indikátor ORAC (informující o množství antioxidantů, které mají jednu z klíčových funkci  při hubnutí) ze všech dostupných na trhu přípravků na hubnutí.      
  • Naše káva obsahuje nejsilnější extrakt zrna zelené kávy GCA 10:1 (50% kyselina chlorogenová, 50% polyfenolů (vše je  standardizováno )
  • Obsahuje pouze minimum 2% přírodního kofeinu, a tím nedráždí organismus