K nákupu nad 1200 Kč LNĚNÝ OLEJ ZDARMA jako DÁREK. Platí do vyprodání zásob.
 

Naturgreen Korálová minerální voda

Neohodnoceno
 
Dostupnost Zboží připravujeme
549 Kč
Kód produktu 11732
Značka Naturgreen
Kategorie Tablety
Položka byla vyprodána...
 
NATURGREEN KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA

Dopřejte svému tělu dostatek vápníku, hořčíku a dalších 73 minerálů, které pochází ze dna oceánu. Účinně tak můžete bojovat s migrénou, odvápněním kostí a proti alergiím.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, stačí, když kliknete na tento odkaz: 

ZDE

 

Popis: Obsahuje více než 73 základních mořských 100% přírodních minerálů včetně vápníku a hořčíku odstraňuje z 
kohoutkové nebo balené vody škodliviny a zbytkový chlór, zvyšuje pH vody na mírně zásaditou. 

Minerály jsou ve spojení s vodou ionické, tedy prakticky 100% biologicky dostupné pro buňky. 

Mořský korál je unikátní substance - látka, které žije v moři po více než 500 milionů let. Za dobu jeho existence bylo dosaženo dokonalé harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to zvláštní přírodní úkaz, který v sobě spojuje hned několik materiálních forem – je to mořský živočich se zvláštním vzhledem, který připomíná tvar divokého keře. Existuje jen díky mořským solím a živí se mořskými mikroorganismy. 

Unikátní účinky korálu mají blahodárný vliv na působení lidského organismu. V mořském korálu je nejvýše zastoupený vápník, který je potřebný nejen pro vývoj zubů a kostí, ale také pro udržení její struktury, mineralizaci a hustoty, ale je také důležitý pro krevní srážlivost. 
Mimo vápník, který je nosným prvkem je zde zastoupen ve velkém poměru také hořčík, ale i další důležité minerály jako je železo, draslík, fosfor, sodík, zinek, chrom, síru, křemík, mangan, a dalších 73 vzácných a důležitých minerálů. Tento bohatý komplex minerálů reguluje minerální rovnováhu v celém našem těle 

Použití: Otevřete  alu  sáček  tak, aby šel vždy po otevření opět dobře uzavřít. Alu sáček v místě, kde byl otevřen, vždy po použití jedenkrát přeložte a pevně uzavřete např. kancelářskou sponkou nebo kolíčkem. Zajistíte tak co nejtrvalejší poměr minerálů v sáčcích.  

Do uzavíratelné  lahve 1 – 1,5l se vloží neporušený sáček, protřepe se 15 sekund a 5 min  se nechá odstát a poté můžete začít popíjet. Nejlépe je vypít první  dávku cca 0.5l ráno před snídaní a poté postupně během dne vypít zbytek korálové vodyV případě, že byste sáček dávali do více vody, není zde již zaručený 100% účinek. Minerály postupně při každém otevření lahve díky těkavosti vyprchávají.

Doporučení:

  • Pro výrobu korálové vody použijte pouze neperlivou vodu.
  • Korálovou vodu nepřevařujte - ztrácí minerály.
  • Sáček neroztrhávejte  a nevysypávejte před užitím!
  • Korálový prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují minerály.
  • V případě roztržení sáčku není požití korálového písku zdraví nebezpečné.
  • Je vhodné spotřebovat připravenou korálovou vodu během jednoho dne. 

Měsíční balení korálové vody je celkem 30 sáčků.

Balení jedno gramový mini-sáček obsahuje: rozdrobený korál cca 1000 mg, který obsahuje více než 73 životně důležitých prvků (včetně vápníku, hořčíku a také sodíku, železa, draslíku, fosforu, jodu, fluoru, bromu, manganu, chromu, boru, uhlíku, zinku, selenu, mědi, zlata a další vzácných minerálů). 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora Pozor na tento produkt - je to PODVOD. 21.3.2019 20:23
Jedná se o naprostý podvod viz rozbor na Rozum v troubě: https://www.mall.tv/rozum-v-troube/koralova-mineralni-voda Buďte prosím tak seriozní a okamžitě produkt stáhněte z nabídky.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.