Naturgreen Korálová minerální voda

Neohodnoceno
 
Dostupnost Zboží připravujeme
549 Kč
Kód produktu 11732
Značka Naturgreen
Kategorie Tablety
Položka byla vyprodána...
 
NATURGREEN KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA

Dopřejte svému tělu dostatek vápníku, hořčíku a dalších 73 minerálů, které pochází ze dna oceánu. Účinně tak můžete bojovat s migrénou, odvápněním kostí a proti alergiím.

Popis: Obsahuje více než 73 základních mořských 100% přírodních minerálů včetně vápníku a hořčíku odstraňuje z 
kohoutkové nebo balené vody škodliviny a zbytkový chlór, zvyšuje pH vody na mírně zásaditou. 

Minerály jsou ve spojení s vodou ionické, tedy prakticky 100% biologicky dostupné pro buňky. 

Mořský korál je unikátní substance - látka, které žije v moři po více než 500 milionů let. Za dobu jeho existence bylo dosaženo dokonalé harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to zvláštní přírodní úkaz, který v sobě spojuje hned několik materiálních forem – je to mořský živočich se zvláštním vzhledem, který připomíná tvar divokého keře. Existuje jen díky mořským solím a živí se mořskými mikroorganismy. 

Unikátní účinky korálu mají blahodárný vliv na působení lidského organismu. V mořském korálu je nejvýše zastoupený vápník, který je potřebný nejen pro vývoj zubů a kostí, ale také pro udržení její struktury, mineralizaci a hustoty, ale je také důležitý pro krevní srážlivost. 
Mimo vápník, který je nosným prvkem je zde zastoupen ve velkém poměru také hořčík, ale i další důležité minerály jako je železo, draslík, fosfor, sodík, zinek, chrom, síru, křemík, mangan, a dalších 73 vzácných a důležitých minerálů. Tento bohatý komplex minerálů reguluje minerální rovnováhu v celém našem těle 

Použití: Otevřete  alu  sáček  tak, aby šel vždy po otevření opět dobře uzavřít. Alu sáček v místě, kde byl otevřen, vždy po použití jedenkrát přeložte a pevně uzavřete např. kancelářskou sponkou nebo kolíčkem. Zajistíte tak co nejtrvalejší poměr minerálů v sáčcích.  

Do uzavíratelné  lahve 1 – 1,5l se vloží neporušený sáček, protřepe se 15 sekund a 5 min  se nechá odstát a poté můžete začít popíjet. Nejlépe je vypít první  dávku cca 0.5l ráno před snídaní a poté postupně během dne vypít zbytek korálové vody. V případě, že byste sáček dávali do více vody, není zde již zaručený 100% účinek. Minerály postupně při každém otevření lahve díky těkavosti vyprchávají.

Doporučení:

  • Pro výrobu korálové vody použijte pouze neperlivou vodu.
  • Korálovou vodu nepřevařujte - ztrácí minerály.
  • Sáček neroztrhávejte  a nevysypávejte před užitím!
  • Korálový prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují minerály.
  • V případě roztržení sáčku není požití korálového písku zdraví nebezpečné.
  • Je vhodné spotřebovat připravenou korálovou vodu během jednoho dne. 

Měsíční balení korálové vody je celkem 30 sáčků.

Balení jedno gramový mini-sáček obsahuje: rozdrobený korál cca 1000 mg, který obsahuje více než 73 životně důležitých prvků (včetně vápníku, hořčíku a také sodíku, železa, draslíku, fosforu, jodu, fluoru, bromu, manganu, chromu, boru, uhlíku, zinku, selenu, mědi, zlata a další vzácných minerálů). 

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora Pozor na tento produkt - je to PODVOD. 21.3.2019 20:23
Jedná se o naprostý podvod viz rozbor na Rozum v troubě: https://www.mall.tv/rozum-v-troube/koralova-mineralni-voda Buďte prosím tak seriozní a okamžitě produkt stáhněte z nabídky.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.