Naturgreen Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs)

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 160 Kč (–23 %)
539 Kč
Kód produktu 11747
Značka Naturgreen
Kategorie Tablety
Položka byla vyprodána...
 

Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs)

Balení obsahuje 120 ks celulózových kapslí po 420 mg účinných standardizovaných extraktů. 

Popis: Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs) je nová čistá přírodní a účinná formule, která kombinuje houby a pečlivě vybrané standardizované bylinky jako je Korálovec ježatý, Ganoderma lucidum, Bakopa monnieri,Gotu Kola, Cordyceps sinensis ,Ginkgo Bilobu

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub. 

Korálovec ježatý je vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky na tvrdém dřevě buků a dubů a roste zejména v jihovýchodní Asii. Zcela výjimečně ji nalezneme i v lesích Beskyd nebo ve Žďárských vrších. Tato medicinální houba, která na sebe přilákala pohledy mnoha vědeckých týmů kvůli obsahu léčivých polysacharidů, polypeptidů, threitolu, D-arabinitolu a kyseliny palmitové. Ve svých studiích zkoumají vliv těchto látek na neurodegenerativní onemocnění, jako jsou Parkinsonova a Alzheimerova choroba. Kromě léčivých látek obsahuje korálovec ježatý také všechny aminokyselinyminerály: zinek, draslík, železo, germanium, fosfor a selen. 

Korálovec je lékem tradiční čínské medicíny (TČM) již tisíce let a její lékaři ho využívají do různých směsí s dalšími bylinami, se kterými vzájemně doplňuje své pozitivní působení na regeneraci trávicího traktu, k obnovení kognitivních funkcí a proti stresu.

Náš produkt Naturgreen® Korálovec  ježatý  (Mushroom and Herbs)  je 50% extrakt polysacharidů, který kombinuje houby a pečlivě vybrané standardizované bylinky jako je Korálovec ježatý, Ganoderma lucidum, Bakopa monnieri,Gotu Kola,Ginkgo Biloba.  

Použití: užívejte 2x denně 1 kapsli, minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle. Pro lepší účinnost zapíjejte teplou vodou či čajem. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky je možné po konzultaci se svým lékařem nebo lékárníkem. Není určeno dětem do 15 let 

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: