AlmaWin

Značka AlmaWin nám přináší dokonalé ekologické prací a čisticí prostředky, které nejsou testovány na zvířatech. Hlavním důvodem a motivací pro vznik této značky a vývoj produktů bylo nesčetně mnoho alergických onemocnění u lidské populace a špatný vliv neekologických produktů na životní prostředí. Výrobky od značky AlmaWin jsou samozřejmě také velmi účinné.

Vývoj jejich výrobků jde stále kupředu díky odborníkům, kteří pro značku AlmaWin pracují. Ti se starají o to, aby byli výrobky co nejlépe dermatologicky snášeny, byly ekologické a příjemně jemné a voňavé. Suroviny, které značka využívá, jsou 100% přírodní a nezatěžují životní prostředí. Tyto suroviny jsou často s bio certifikací, neobsahují deriváty ropy, fosfáty, chloriny, rozjasňovače nebo geneticky modifikované enzymy. Výrobky od AlmaWinu jsou certifikovány certifikátem BDIH a EcoGarantie.

35
575135575

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Provozovatel webu Mgr. Veronika Klozová, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace