Faith in Nature

Značka Faith in Nature pochází z Británie a je na trhu více než 40 let, tím se řadí mezi nejstarší výrobce přírodní kosmetiky. Cílem značky je vyrábět maximálně šetrnou kosmetiku k přírodě, a to ve spolupráci právě s přírodou, která je ekologická a pochází z udržitelných zdrojů.

Faith in Nature se snaží udělat náš svět lepším, proto jsou produkty z kvalitních přírodních ingrediencí a jsou cenově dostupné. Faith in Nature vybaví kosmetikou celou Vaši rodinu. Přesto jejich produkty nejsou testovány na zvířatech a nesou si s sebou certifikát Leaping Bunny a Vegan. Produkty jsou převážně vyráběny na základně ve Velké Británii, kvůli podpoře lokálních zdrojů a minimalizaci ekologických škod způsobených dopravou.

199
4691199469

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Provozovatel webu Mgr. Veronika Klozová, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace