Léčíme přírodou

Simona Procházková je známá česká bylinkářka, která žije v samém srdci Jeseníků. Od dětství byla fascinovaná přírodou a to především rostlinami. Intuice ji dovedla ke starým herbářům, které s nadšením pročítala. Dnes je úspěšnou autorkou několika knih a také majitelkou bylinkové manufaktury, kterou provozuje se svým manželem Alešem.

Simona se začala bylinkařením a studováním oblasti fungování lidského organismu z širokého pohledu alternativní medicíny intenzivně věnovat během prvního těhotenství. Pak se pustila do psaní článků pro různé tištěné i internetové časopisy zabývající se zdravým životním stylem, zanedlouho přišly na řadu knihy, přednášky i konzultace.

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností v různých oborech alternativní medicíny vznikla společnost Léčíme-přírodou s. r. o., zabývající se přírodní léčbou. Rodinná firma se zaměřuje na výrobu bylinných doplňků bez nežádoucích vedlejších účinků, které působí jako prevence i regenerace a vedou tak ke zlepšení stavu při různých zdravotních potížích. Na výrobu bylinných kapek používají v maximální míře čerstvé suroviny (semena, květy, listy, kořeny, plody...). Kapky se vyznačují vysokou koncentrací účinných látek. Téměř všechny léčivky jsou sbírány v čistých oblastech Jeseníků.

Žádné produkty od výrobce Léčíme přírodou nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Mgr. Veronika Klozová, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace