Léčíme přírodou

Simona Procházková je známá česká bylinkářka, která žije v samém srdci Jeseníků. Od dětství byla fascinovaná přírodou a to především rostlinami. Intuice ji dovedla ke starým herbářům, které s nadšením pročítala. Dnes je úspěšnou autorkou několika knih a také majitelkou bylinkové manufaktury, kterou provozuje se svým manželem Alešem.

Simona se začala bylinkařením a studováním oblasti fungování lidského organismu z širokého pohledu alternativní medicíny intenzivně věnovat během prvního těhotenství. Pak se pustila do psaní článků pro různé tištěné i internetové časopisy zabývající se zdravým životním stylem, zanedlouho přišly na řadu knihy, přednášky i konzultace.

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností v různých oborech alternativní medicíny vznikla společnost Léčíme-přírodou s. r. o., zabývající se přírodní léčbou. Rodinná firma se zaměřuje na výrobu bylinných doplňků bez nežádoucích vedlejších účinků, které působí jako prevence i regenerace a vedou tak ke zlepšení stavu při různých zdravotních potížích. Na výrobu bylinných kapek používají v maximální míře čerstvé suroviny (semena, květy, listy, kořeny, plody...). Kapky se vyznačují vysokou koncentrací účinných látek. Téměř všechny léčivky jsou sbírány v čistých oblastech Jeseníků.

Žádné produkty od výrobce Léčíme přírodou nebyly nalezeny....