Natracare

Značka Natracare byla založena v roce 1989 a je zaměřena na dámskou hygienu. Kvalitní výrobky z přírodní kosmetiky prospívají nejen životnímu prostředí, ale i zdraví žen. Natracare tampony a vložky jsou vyrobeny jen z přírodních materiálů, z certifikované 100% BIO bavlny, zcela bez chloru, parfémů a plastů.

Mnoho žen trpí alergiemi, podrážděním či svěděním během svých dnů. Světoví gynekologové doporučují používat produkty značky Natracare, které jsou celobavlněné a doporučují se vyhnout používání syntetických a chemicky ošetřených produktů v obyčejných hygienických prostředcích. Produkty Natracare neobsahují rayon, plasty, pryskyřici ani parfemace a navíc ani polyakrylátové absorbenty, které při dotyku na kůži mohou způsobit podráždění.

Zajímavé je, že každý rok ženy vyhodí přes 45 miliard dámských vložek, které se na zemi nerozloží za několik let. Zatímco produkty značky Natracare jsou z 95-100% biologicky rozložitelné.

119
1191119119

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Provozovatel webu Mgr. Veronika Klozová, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace