Natura Siberica

Značka Natura Siberica byla založena v roce 1997, v Rusku, na bázi unikátní síly sibiřských bylin. V produktech mají tyto byliny velký potenciál, jelikož v drsné Sibiři neustále bojují o svůj život. Některé produkty mají certifikaci ICEA, společnost je členem sdružení Cosmos pro bio přírodní kosmetiku.

Při své výrobě Natura Siberica využívá moderní technologie a podléhá přísné kontrole. Byliny se pro výrobu sklízí ručně, za přísných podmínek, které určují dobu kdy je sběr nejvhodnější z důvodu nejlepší koncentrace blahodárných látek v těchto bylinách.

Natura Siberica spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia and the Far East of the Russian Federation (RAIPON), čímž chce zachovat kulturní dědictví původních obyvatel v severní části Ruska. Etické a zodpovědné pěstování a poté obchodování se sibiřskými bylinami při výrobě napomáhá udržitelnosti životních podmínek. Kosmetika Natura Siberica zajišťuje 100% kvalitní a ekologicky udržitelné produkty pro každého.

Žádné produkty od výrobce Natura Siberica nebyly nalezeny....