Saloos

Značka Saloos pochází z Břeclavi a vznikla v roce 1993. Na český trh přišla s výrobou a prodejem dnes již absolutně nejrozšířenějších 100% přírodních esencilální olejů pro aromaterapii. Po založení se velmi rychle rozšířili sortiment, například o tělové a masážní oleje, bio karité balzámy, bio regenerační obličejové oleje a další přírodní produkty určené k péči o tělo.  Vývoj této přírodní kosmetiky a velký zájem o tradiční receptury, přivedly firmu k výrobě certifikované přírodní biokosmetice.  Firma Saloos jako první v České republice získala v roce 2007 certifikát kvality – CPK bio.

Saloos od svého vzniku používá k výrobě kosmetiky jedinečné suroviny, jako jsou rostlinné bio oleje lisované za studena, léčivé bio bambucké máslo či 100% čistě přírodní esenciální oleje. Tyto ingredience předávají pokožce blahodárné účinky.

Saloos biokosmetika neobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva, syntetickou parfemaci ani ropné produkty. Kosmetika není testována na zvířatech, je dobře snášena na pokožce a nezpůsobuje alergické reakce nebo jiné nežádoucí reakce.

Žádné produkty od výrobce Saloos nebyly nalezeny....