Sportique

Značka Sportique vyrábí kvalitní tělovou kosmetiku v České republice, která díky vysokému podílu bylinných výtažků a rostlinných olejů perfektně pečuje o Vaši pokožku. Snaží se nevtíravým a kvalitním způsobem podpořit dobrý a zdravý životní styl. Zpracovávají se za přísných farmaceutických podmínek a norem (ISO, GMP, DIN) v menším množství a převažuje ruční výroba.

Tělová kosmetika Sportique je perfektní pro péči po náročnějších sportovních výkonech a každodenních aktivitách. Nejkvalitnější produkty této značky neobsahují látky živočišného původu, močoviny, chemických tenzidů, petrochemických surovin a dráždivé parfemace. Vůně je dána pouze obsaženými bylinkami a esenciálními oleji. Výrobky Sportique nejsou testovány na zvířatech.

Obsah i obal těchto produktů je funkční, praktický a lze ho opětovně recyklovat.

129
5691129569

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Provozovatel webu Mgr. Veronika Klozová, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace