Urtekram

Společnost Utekram sídlí v Mariageru v severním Jutsku, v jedné velmi pěkné části Dánska a byla založena v roce 1972. Řada produktů Urtekram se během 30 let velmi rozrostla a obsahuje širokou paletu čistě přírodních produktů. Značka nabízí nejen přírodní pečující kosmetiku, ale i potraviny a koření z ekologického zemědělství.

Produkty jsou vyráběny ze surovin 100% rostlinného původu. Společnost zamítá použití pesticidů, síry nebo ropy, které by negativně ovlivnilo kvalitu výrobků, zdraví a přírody.

Urtekram je v současnosti hlavní a největší výrobce přírodní bio kosmetiky v celé Skandinávii. Značka Urtekram nabízí čistě přírodní kosmetiku bez konzervantů, chemických složek a derivátů ropy. Produkty v Urtekramu nejsou v žádné fázi výroby testovány na zvířatech. Tato značka má certifikát přírodní kosmetika Ecocert a mnoho dalších.

65
469165469

Stránka 1 z 5 - 85 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 85 položek celkem

Provozovatel webu Mgr. Veronika Klozová, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace