Omlouváme se za komplikace. Stěhujeme sklad! A budeme mít pro vás novinky. Vydržte do 8.7.! Děkujeme za pochopení.
Tip
  • 1 z 2
 

Ecoheart Bambusový kartáček (soft) - růžový

1 hodnocení
 
Dostupnost Do týdne
149 Kč
Kód produktu ECO4071
Značka Ecoheart
Kategorie Zubní kartáčky
Položka byla vyprodána...
 

Ecoheart Bambusový kartáček (soft) - růžový

Popis: Jen těžko jde odolat růžovému bambusovému kartáčku s designovým skleněným pouzdrem, ideálním na cesty. Na výrobu bambusového kartáčku Ecoheart byly použity pouze ekologicky nezávadné materiály. Tělo kartáčku je z ručně opracovaného bambusu a perfektně sedne do ruky. Štětinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních nylonových štětinek s optimální hustotou a přesným střihem, který zabezpečí to, že se kartáček dostane i do těžko dostupných míst. Jemnost štětinek je porovnatelná se soft třídou jiných kartáčků. Samozřejmě neobsahuje ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).

Ve srovnání s ostatními kartáčky je EcoHeart o něco dražší. Součástí každého kartáčku je ale, na rozdíl od jiných, i krásné skleněné pouzdro s čistým a jednoduchým designem a korkovým uzávěrem. Díky pouzdru si kartáček můžete vzít kamkoliv s sebou na cesty.

Upozorňujeme, že zpočátku se výjimečně může stát, že vám několik jednotlivých štětinek vypadne. Důvod je ten, že do bambusu štětinky nelze tak efektivně uchytit jako do plastu. Ale není třeba se nijak bát, rozhodně to nesnižuje funkčnost kartáčku. 

Bambus je skvělý a šetrný materiál. Některé druhy této dřeviny vyrostou až o 1 metr denně, vytváří na stejné ploše víc kyslíku než jiné stromy, nepotřebuje pesticidy a jiné chemikálie na podporu dozrávání. A výrobky z něj jsou samozřejmě plně rozložitelné.

Jeden člověk za život spotřebuje mnoho set zubních kartáčků a vytvoří tak až několik desítek kilogramů plastového odpadu. V Česku se recykluje jen něco přes 60 % plastového odpadu, zbytek končí na skládkách či ve spalovnách. Jen Praha je tak schopná za rok vyprodukovat několik desítek tun nerecyklovaného plastového odpadu pouze ze zubních kartáčků. Proto doporučujeme používat rozložitelné kartáčky z obnovitelných zdrojů - namísto plastu z ropy.

Délka hlavy kartáčku je 2,5 cm a délka štětin je 11 mm. Na kartáčku je 34 otvorů pro 1.700 štětinek o tloušťce 0,15 mm. Třída jemnosti štětin je Extra soft. Samotný kartáček byl vyvinut na Slovensku a vyroben v Číně. Skleněný obal a korková zátka byly vyrobeny na Slovensku.

Použití: Nový kartáček vždy propláchněte před prvním použitím v teplé vodě. Po každém použití opláchněte kartáček a štětiny pod tekoucí vlažnou vodou. Kartáček vždy uložte hlavičkou směrem nahoru na suché místo tak, aby mohl vyschnout, přičemž se nesmí dotýkat ostatních zubních kartáčků.

Složení: Materiál skleněného obalu - borosilikátové sklo a korková zátka, materiál štětinek - nylon6, materiál kartáčku - bambus.

Objem 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.